Plateau TS Plateau TS
Plateau TS Specifications
| GVWR (lbs) | 11,030 |
| Shipping Weight (lbs) | N/A |
| Hitch Weight (lbs) | N/A |
| Cargo Capacity (lbs) | N/A |
| Exterior Length (ft) | 22' 9" |
| Exterior Width (ft) | 7' 11" |
| Exterior Height (ft) | 9' 10" |
| Fresh Water (gal) | 24 |
| Grey Water (gal) | 35 |
| Black Water (gal) | 12 |
| Awning Size (ft) | N/A |
| LPG (lbs) | N/A |
| Tire Size | N/A |
Plateau TS Plateau TS Images
Plateau TS Plateau TS Inventory
Plateau TS Plateau TS Options
Show / Hide
| Option Name | Mandatory |
|---|---|
| 300 Watt (15 amp) Solar Package | NO |
| Exterior Painted Plastic Moldings | NO |
| Alcoa Dura-Bright Aluminum Wheels (Set of 4) | NO |
| Rear Door Roll Up Screen Package | NO |
| Side Door Roll Up Screen Package | NO |











