Imagine AIM 18BH
18BH Specifications
| GVWR (lbs) | 4795 |
| Shipping Weight (lbs) | 4064 |
| Hitch Weight (lbs) | 441 |
| Cargo Capacity (lbs) | N/A |
| Exterior Length (ft) | 21' 11" |
| Exterior Width (ft) | N/A |
| Exterior Height (ft) | 10' 10" |
| Fresh Water (gal) | 43 |
| Grey Water (gal) | 45 |
| Black Water (gal) | 37 |
| Awning Size (ft) | 15' |
| LPG (lbs) | 2 X 20lbs |
| Tire Size | N/A |






